Leiding

Benieuwd wie jullie nieuwe leiders worden? Kom dan zeker naar de overgangszondag op 6 september.
Hieronder vinden jullie al wel de gegevens van de groepsleiding en VeeBee's terug.

Groepsleider

Jasper Coenegrachts
Tel: 0497/68.01.78
email: jasper8man@gmail.com

leider Jasper

Volwassen begeleiding

Jan vanden Branden
Tel: 0475/40.31.01
email: jvand114@its.jnj.com

veebee Jan

Volwassen begeleiding

Othman Jadam Raso
Tel: 0474/55.05.00
email: othman.jadam.raso@gmail.com

veebee Othman

Speelclub leiding

Robbe Eerdekens
Tel: 0468/10.44.41
email: eerdekensr@gmail.com

leider Robbe

Sten Wouters
Tel: 0470/36.67.83
email: sten.wouters@outlook.com

leider Sten

Bengels leiding

Jasper Coenegrachts
Tel: 0497/68.01.78
email: jasper8man@gmail.com

leider Jasper

Dylan Eichinger
Tel: 0476/78.17.26
email: eichingerdylan@gmail.com

leider Dylan

Toon Gibens
Tel: 0491/93.04.33
email: toon.gibens@telenet.be

leider Toon

Rakkers leiding

Yannick Van Malderen
Tel: 0488/63.76.42
email: Yannickvanmalderen0@gmail.com

leider Yannick

Sander Senten
Tel: 0491/52.04.91
email: sander.senten@outlook.com

leider Sander

Toppers

Stijn Van Bael
Tel: 0499/74.64.50
email: vanbael.stijn@gmail.com

leider Stijn

Jarne Buysse
Tel: 0472/09.37.85
email: buysse.jarne@outlook.com

leider Jarne

Kerels

Maarten Gibens
Tel: 0468/27.45.46
email: maarten.gibens@gmail.com

leider Maarten

Brent Tuyteleers
Tel: 0472/21.45.12
email: brenttuyteleers@hotmail.com

leider Brent

Aspiranten

Bryan De Feyter
Tel: 0475/59.80.35
email: bryandefeyter090199@gmail.com

leider Bryan