Leiding

De leidingsploeg van chiro Sentroem is een groep vrienden die er iedere zondag vrijwillig staat om de leden een toffe dag te bezorgen. Hieronder vinden jullie de gegevens van de leidingsploeg terug.

Groepsleiding en Volwassen begeleiding

Email: groepsleiding@sentroem.be

leider Jasper

Jasper Coenegrachts
Groepsleider
Tel: 0497/68.01.78

veebee Jan

Jan vanden Branden
VeeBee
Tel: 0475/40.31.01

veebee Othman

Othman Jadam Raso
VeeBee
Tel: 0474/55.05.00


Speelclub

Email: speelclub@sentroem.be

leider Robbe

Robbe Eerdekens
Tel: 0468/10.44.41

leider Sten

Sten Wouters
Tel: 0470/36.67.83


Bengels

Email: bengels@sentroem.be

leider Dylan

Dylan Eichinger
Tel: 0476/78.17.26

leider Jasper

Jasper Coenegrachts
Tel: 0497/68.01.78

leider Toon

Toon Gibens
Tel: 0491/93.04.33


Rakkers

Email: rakkers@sentroem.be

leider Sander

Sander Senten
Tel: 0491/52.04.91

leider Yannick

Yannick Van Malderen
Tel: 0488/63.76.42


Toppers

Email: toppers@sentroem.be

leider Jarne

Jarne Buysse
Tel: 0472/09.37.85

leider Stijn

Stijn Van Bael
Tel: 0499/74.64.50


Kerels

Email: kerels@sentroem.be

leider Brent

Brent Tuyteleers
Tel: 0472/21.45.12

leider Maarten

Maarten Gibens
Tel: 0468/27.45.46


Aspiranten

Email: aspis@sentroem.be

leider Bryan

Bryan De Feyter
Tel: 0475/59.80.35


Partners:
district Hoboken Umicore jeugdhuis Joh chiro Hobken Klinker
Chiro Hoboken Sentroem | Oudestraat 81, 2660 Hoboken | info@sentroem.be | BE17 7895 5438 4421 | privacyverklaring