Leiding

De leidingsploeg van chiro Sentroem is een groep vrienden die er iedere zondag vrijwillig staat om de leden een toffe dag te bezorgen. Hieronder vinden jullie de gegevens van de leidingsploeg terug.

groepsfoto

Groepsleiding en Volwassen begeleiding

Email: groepsleiding@sentroem.be

leider Jasper

Jasper Coenegrachts
Groepsleider
Tel: 0497/68.01.78

veebee Jan

Jan vanden Branden
VeeBee
Tel: 0475/40.31.01

veebee Othman

Othman Jadam Raso
VeeBee
Tel: 0474/55.05.00


Speelclub

Email: speelclub@sentroem.be

leider Robbe

Robbe Eerdekens
Tel: 0468/10.44.41

leider Lars

Lars Verbaenen
Tel: 0470/48.41.48

leider Toon

Toon Gibens
Tel: 0491/93.04.33


Bengels

Email: bengels@sentroem.be

leider Sten

Sten Wouters
Tel: 0470/36.67.83

leider Willem

Willem Gibens
Tel: 0468/32.17.67

leider Sander

Sander Senten
Tel: 0491/52.04.91


Rakkers

Email: rakkers@sentroem.be

leider Jarne

Jarne Buysse
Tel: 0472/09.37.85

leider Joren

Joren Vandenbruane
Tel: 0487/90.77.20

leider Dylan

Dylan Eichinger
Tel: 0476/78.17.26


Toppers

Email: toppers@sentroem.be

leider Jasper

Jasper Coenegrachts
Tel: 0497/68.01.78

leider Yannick

Yannick Van Malderen
Tel: 0488/63.76.42


Kerels

Email: kerels@sentroem.be

leider Brent

Brent Tuyteleers
Tel: 0472/21.45.12

leider Bryan

Bryan De Feyter
Tel: 0475/59.80.35


Aspiranten

Email: aspis@sentroem.be

leider Maarten

Maarten Gibens
Tel: 0468/27.45.46

leider Stijn

Stijn Van Bael
Tel: 0499/74.64.50


Partners:
district Hoboken Umicore jeugdhuis Joh chiro Hobken Klinker de Banier
Chiro Hoboken Sentroem | Oudestraat 81, 2660 Hoboken | info@sentroem.be | BE17 7895 5438 4421 | privacyverklaring